دوشنبه, 29 مرداد 1397
عنوان : جلسه سرمایه گذاری مشترك شهرداری و بانك مسكن استان در فرمانداری شهرستان قروه برگزار گردید
کد خبر : ۲۱۱۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ 
ساعت : ۱۱:۱۳:۴۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه سرمایه گذاری مشترک شهرداری و بانک مسکن استان در فرمانداری شهرستان  قروه برگزار گردید

با حضور آقای پروندی شهردار قروه و مدیر عامل بنک مسکن استان کردستان، جلسه سرمایه گذاری مشترک شهرداری و بانک مسکن استان با موضوع احداث مجتمع تجاری مسکونی، در فرمانداری شهرستان قروه برگزار گردید.

موضوع جلسه، مشاركت در احداث مجتمع تجاری مسکونی شهرداری در یک قطعه زمین به مساحت بعد از تعریض 2106.70 مترمربع واقع در خیابان چمران نبش خیابان حافظیه (ساختمان قدیم شهرداری) که مطابق با مصوبه کمیسیون ماده 5، دارای مجوز لازم برای احداث طبقات پیش بینی شده می باشد.

در این پروژه سرمایه گذاری مشترک، آورده شهرداری شامل: 1 - عرصه به مساحت 2106.70 مترمربع  و 2 - كليه هزينه‌هاي مربوط به صدور پروانه عوارض و تراكم– تمدید پروانه – صدورگواهی عدم خلاف –صدورگواهی پايانكار - هزينه هاي تفكيك طبقاتي – مجوزحفاري جهت انشعابات و ساير هزينه هاي مربوط به شهرداري براي موضوع پروژه با  كاربري تجاري و مسکونی، می باشد و آورده طرف مشارکت کننده، شامل تأمين و پرداخت كليه هزينه هاي مربوط به ساخت پروژه می باشد.

شایان ذکر است بعد از جلسه، آقای پروندی شهردار قروه و مدیر عامل بانک مسکن استان از محل احداث مجتمع تجاری - مسکونی که با سرمایه گذاری مشترک احداث می شود بازدید بعمل آوردند.

روابط عمومی شهرداری قروه


نمایش تعداد بازدیدها : 64

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0