شنبه, 29 شهريور 1399
عنوان : پیام تبریك شهردار قروه به مناسبت روز خبرنگار
کد خبر : ۳۲۶۳
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ 
ساعت : ۱۰:۱۰:۱۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

عباس سنتی شهردار قروه با صدور پیامی به مناسبت روز هفدهم مرداد، سالروز شهادت شهید محمود صارمی، روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه و خبر تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

«ن والقلم و ما یسطرون» قسم به قلم که همواره به دست کسانی است که با تمام سختی ها به عشق آگاهی مردم، خویشتن خویش را به فراموشی می سپارند و به امید فردایی بهتر با ظلمت بی خبری پیکار می کنند.

17 مرداد روزی برای خبرنگاران متعهد است که آگاهی را حق مردم می دانند و در این راه با شرافت گام بر می دارند. روز کسانی است که دلهایشان به تحسین ها خوش نیست، بلکه صدای رسای مردم و حقایق هستند. برای آنها که یکایک کلمات نوشتاری شان گام اساسی در فرهنگ سازی و مسئولیت اجتماعی است و با قلم و کاغذ در گرما و سرما به عشق حل مشکلات جامعه و بیداری مردم، روز را به شب و شب را به صبح می رسانند.

روزی برای خبرنگاران که بارها زیر آماج بی تفاوتی ها و بی مهرها تحقیر شده اند و در این روز فرخنده منتظر طلوعی دیگرند تا همچون سیمرغی بلندپرواز از خاکستر وجود خویش تولدی دوباره یابند. باید پاس بداریم تمام زحمات و تلاش خبرنگاران و اصحاب رسانه را که همیشه در مناسبت های مختلف از مشکلات جامعه می نویسند، اما از خود و دردشان نمی نویسند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید خبرنگار محمود صارمی که در روز 17 مرداد سال 77 به دست طالبان افغانستان به شهادت رسید، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی به خصوص خبرنگاران پرتلاش و اصحاب رسانه استان کردستان و شهرستان قروه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سرافرازی، نشاط و تندرستی و توفیقات الهی را برای یکایک خبرنگاران آرزو دارم.

عباس سنتی/ خدمتگزار مردم


نمایش تعداد بازدیدها : 108

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0