شنبه, 15 آذر 1399
عنوان : آغاز عملیات تعریض و اجرای باند تندرو بلوار غدیر ورودی شهر از سمت سنندج
کد خبر : ۳۲۷۷
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ 
ساعت : ۸:۸:۵۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سرپرست اداره فنی و عمرانی شهرداری قروه در حاشیه بازدید نماینده معاونت عمرانی استانداری کردستان از پروژه های عمرانی شهرداری قروه از آغاز عملیات پروژه تعریض  بلوار غدیر و اجرای لاین تندرو خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قروه مهندس عیلامی با اعلام این خبر گفت: به منظور ساماندهی ورودی شهر از سمت سنندج عملیات تعریض بلوار غدیر و اجرای لاین تندرو به عرض 12 متر و طول 460 متر شامل جدول گذاری، زیر سازی، آسفالت و جابجایی گارد ریل وسط بلوار در دستور کار مجموعه عمرانی شهرداری قروه قرار گرفته است.

 وی با اشاره به آغاز عملیات عمرانی این پروژه افزود: اعتبار این پروژه به مبلغ 12.000.000.000 ریال از منابع استانی تامین شده است و امیدواریم مطابق با برنامه زمانبندی تعیین شده این پروژه تا دو ماه آینده تکمیل گردد.

مهندس عیلامی با اشاره به موانع پیش روی اجرای لاین کند رو گفت: امکان اجرای لاین کندرو به دلیل هزینه بالای انتقال تیرهای برق فشار قوی و عدم تملک زمین آن در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد و تمام تلاش خود را خواهیم کرد که با رایزنی با دستگاه های مربوطه مشکلات انتقال تیرهای فشار قوی و تملک زمین لاین کندرو مرتفع گردد و با تامین اعتبار آن در آینده، شاهد آغاز عملیات اجرایی این لاین باشیم.

روز گذشته آقای مراد ویسی نماینده عمرانی معاونت عمرانی استانداری کردستان به همراه مجموعه عمرانی شهرداری قروه از پروژه های عمرانی در دست اجرای شهر قروه و ناحیه شهری قلعه بازدید نمودند.

در پایان این بازدید نماینده عمرانی استانداری کردستان در بازدید از پروژه تعریض خیابان شریعتی حدفاصل پایانه مسافربری و میدان شهدا ضمن تقدیر از خدمات عمرانی شهرداری قروه در خصوص تکمیل این پروژه و تامین اعتبار آن در آینده قول مساعد دادند.

                                                                                         

                                                                                    


نمایش تعداد بازدیدها : 125

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0