پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

جمعه, 9 خرداد 1399
منوی سایت

  پیام شهردار

  پیام شهردار 

  با استعانت از ذات لایزال الهی و با سلام و صلوات بر نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت (ص) و ائمه معصومین (ع) و با سلام و درود بی­پایان به پیشگاه مطهر حضرت ولیعصر (عج) و سلام و درود بی کران بر ارواح مطهر شهداء و روح ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و با آرزوی طول عمر با عزت و توام با صحت و سلامت برای مقام معظم رهبری و با سلام و درود بر شما شهروندان فهیم و ولایت­مدار.

  خدای سبحان را شاکرم که در کسوت شهردار فرصتی دست داد تا با سعی، اهتمام، همراهی و همدلی اعضای محترم شورای اسلامی شهر و مجموعه زحمتکش و تلاشگر شهرداری قروه در خدمت شما شهروندان ارجمند باشم.

  به عنوان خدمتگذار مردم خود را متعهد می ­دانم تا با توجه به محدودیت منابع درآمدی شهرداری در مقایسه با نیازهای عمرانی، خدماتی، فرهنگی و ... شهروندان، با بررسی­ های دقیق و کارشناسانه به نیازسنجی و اولویت ­بندی نیازها بپردازیم بلکه در این راستا بتوانیم به رفع نیازهای آنی همت گماریم و هم با نگاهی به آینده در ترسیم چشم­انداز برای داشتن شهری پاک و آباد برنامه ­ریزی داشته باشیم.

  بدون شک پیشرفت و توسعه یک شهر با مشارکت مردم و همدلی و همفکری مسئولان نهادها و سازمانهای دولتی و عمومی انجام ­پذیر می ­باشد و مدیریت شهری یک فرایند به هم پیوسته است که در آن نقش نهادها، سازمانها و دستگاه های خدمات ­رسان مشهود است و شهرداری به عنوان یکی از حلقه­ های این فرایند به لطف الهی با تعامل سازنده و مستمر با سایر حلقه ­های این فرایند، تمام تلاش خود را در راستای خدمت رضایت ­بخش به شهروندان محترم قرار داده است و تحقق این مهم جز با همدلی و همزبانی مسئولین و مردم امکان ­پذیر نیست و اینجاست که ضرورت دارد که همه با هم و با تشریک مساعی در سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی به افقهای روشنی برای آینده شهرمان بیندیشیم.

  در نهایت لازم میدانم ضمن تشکر از همکاری و همراهی صبورانه مردم شریف شهر قروه با مجموعه شهرداری آمادگی خود را برای اخذ نظرات و دیدگاه ­ها، انتقادات و پیشنهادات شما اعلام میدارم. امید است در پناه ایزد منان و با همراهی شما مردم عزیز توفیق خدمت بیشتر به اهالی دیارم را داشته باشم.

    حسین پروندی 

  شهردار شهر قروه

   


  DOURAN Portal V4.0.4.0

  V4.0.4.0