يکشنبه, 30 خرداد 1400
  • ساعت : ۱۲:۱۷:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 183
  • کد خبر : ۳۲۹۷
پیشرفت 70 درصدی پروژه تعریض بلوار غدیر به سمت سنندج

 

مهندس عیلامی رئیس اداره عمرانی و فنی شهرداری با اشاره به تدوام عملیات عمرانی تعریض بلوار غدیر، از پیشرفت 70 درصدی پروزه تعریض بلوار غدیر به سمت سنندج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قروه مهندس عیلامی بیان کرد: در ادامه انجام فعالیت های عمرانی در سطح شهر، عملیات بیس ریزی لایه سوم و جدول گذاری لاین تندرو بلوار غدیر به طول 460 متر و عرض 12 متر توسط پیمانکار عمرانی در حال انجام می باشد.

وی افزود: در صورت مساعد بودن شرایط جوی عملیات آسفالت ریزی این پروژه از اواخر هفته بعد آغاز خواهد شد و امیدواریم مطابق برنامه زمانی تعیین شده تا اواخر هفته سوم آبان ماه این پروژه تکمیل گردد.

رئیس اداره عمرانی و فنی شهرداری ، در خاتمه با بیان اینکه در صورت فراهم بودن شرایط جوی برای اجرای پروژه های عمرانی، این اقدامات در سطح شهر تداوم خواهد یافت، بیان داشت: هدف از بهسازی وضعیت معابر شهری، تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و عابرین، رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری و نیز افزایش رضایتمندی شهروندان است که در صورت مساعد بودن شرایط جوی این اقدامات در حوزه پروژه های عمرانی، لکه گیری و آسفالت ریزی، جدولگذاری و پیاده روسازی ادامه خواهد داشت.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0