يکشنبه, 30 خرداد 1400
  • ساعت : ۱۱:۳۳:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 167
  • کد خبر : ۳۳۰۲
ادامه روند ترمیم و آسفالت معابر ناحیه شهری قلعه و شهرك دانش

 دکتر عباس سنتی با تاکید بر اجرای عملیات بهسازی و آسفالت ریزی معابر در جهت تسهیل در تردد شهروندان، گفت: این عملیات به صورت جدی و طبق برنامه ریزی و اولویت بندی معابر اصلی و فرعی در دستور کار اداره عمران قرار گرفته است.

شهردار قروه در ادامه اظهار داشت: به منظور مناسب سازی سطح خیابان ها، رفع نواقص موضعی، جلوگیری از گسترش خرابی روسازی آسفالت‌ها، عملیات ترمیم و آسفالت معابر، خیابان‌ها و کوچه‌های سطح شهر که از مهم‌ترین خواسته‌های مردم است تا آغاز فصل بارندگی ادامه خواهد یافت.

دکتر سنتی با اشاره به اتمام اجرای آسفالت 10 خیابان و کوچه در شهرک امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد : هم اکنون اکیپ های عمرانی در شهرک دانش و ناحیه منفصل شهری قلعه در حال اجرای عملیات ترمیم و آسفالت معابر هستند و با توجه به وسعت زیاد معابر سطح شهر و تعدد محلات و نیاز گسترده معابر به رفع ایرادات، ترمیم و روکش طبق اولویت بندی تا پایان فصل عمرانی انجام خواهد پذیرفت.

 

شهردار قروه از اجرای عملیات آسفالت پروژه بلوار غدیر در روزهای آتی خبر داد و گفت:  در راستای ارتقاء استانداردهای مطلوب شهری و نیز افزایش رضایتمندی شهروندان درصدد هستیم تا پایان فصل عمرانی پرونده پروژه‌های در دست اجرا بویژه پروژه تعریض بلوار غدیر، موزاییک فرش، جدول‌کشی و آسفالت معابر با سرعت بخشیدن در انجام آنها بسته شود.

در پایان دکتر سنتی از همکاری و تعامل شهروندان که با همراهی خود مجموعه عمرانی شهرداری را در اجرای این طرح ها تا کنون یاری نموده اند تقدیر و تشکر کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0