پنج‌شنبه, 7 اسفند 1399
  • ساعت : ۸:۵۴:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 74
  • کد خبر : ۳۳۳۲
مراسم بزرگداشت روز زن در شهرداری قروه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری قروه مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری قروه به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با حضور رئیس شورای اسلامی شهر قروه، شهردار قروه و بانوان شاغل در شهرداری قروه ظهر روز گذشته در سالن جلسات شهرداری قروه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم رئیس شورای اسلامی شهر قروه ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز زن گفت: من به عنوان عضوی از بدنه شهرداری قروه به زنان شاغل در شهرادری  افتخار می کنم و امیدوارم در آینده شاهد بکاری بگیری تعداد بیشتری از بانوان در شهرداری و دفتر شورای اسلامی شهر قروه باشیم.

وی در ادامه گفت: مادر بودن و کارمند بودن وظیفه سنگینی می باشد و این وظیفه خطیر تنها از زنان و مادران ایرانی بر می آید.

رئیس شورای اسلامی شهر قروه با آرزوی موفقیت برای مادران و زنان شاغل در شهرداری در تمامی عرصه های کاری و شخصی بیان کرد: با گذشت چهار سال از دوره شورای اسلامی شهر قروه تا کنون هیچ کدام از مراجعین نسبت به بانوان شاغل در شهرداری شکایتی نداشته اند و این امر نشان از مسئولیت پذیری بالای بانوان شاغل در شهرداری می باشد که باعث ارتقا جایگاه شهرداری قروه شده است.

در ادامه دکتر عباس سنتی شهردار قروه با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز زن و ایام الله مبارک دهه فجر، اظهار کرد: امیدوارم همه بتوانیم با خدمت صادقانه به مردم رهروانی شایسته برای شهدای انقلاب، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای هسته ای باشیم و این تعهد و وفاداری در عرصه کاری را به این عزیزان عرضه کنیم.

دکتر عباس سنتی در ادامه تصریح کرد: از اولین روزی که بنده وارد بدنه شهرداری شدم اعتقاد راسخی نسبت به توانمندی بانوان شاغل در شهرداری داشتم و برای اولین بار در شهرداری یک شهردار و رئیس اداره از میان بانوان انتخاب شد و بی گمان در هر مکان و جایگاهی اگر بانوان شایستگی و توانمندی داشته اند سعی شده است از توانمندی ایشان استفاده شود.

شهردار قروه با تاکید بر مسئولیت پذیری بانوان کارمند و عدم شکایت مراجعین نسبت به ایشان افزود: با توجه به وسعت کاری موجود در شهرداری هر واحدی روحیات و تخصص خاص خود را می طلبد علی رغم این موضوع با ورود بانوان محترم به هر واحد جدیدی به دلیل سازگاری بالای بانوان، شاهد افزایش کیفیت کاری در پست جدید بوده ایم و این سرمایه بزرگی برای شهرداری می باشد.

وی در پایان ضمن پیشنهاد تشکیل کمیته بانوان شاغل در شهرداری عنوان کرد: امیدواریم جلسه ماهیانه بانوان شاغل در شهرداری توسط خانم پرویزی به عنوان نماینده بانوان شهرداری پیگیری و تشکیل گردد و مسائل، مشکلات و پیشنهادات بانوان شاغل در شهرداری به صورت خاص در این جلسات پیگیری شود تا در راستای ارتقا جایگاه شهرداری از نظرات و پیشنهادات بانوان بهره بگیریم.

در ادامه این مراسم خانم مهری عبداللهی رئیس اداره مالی و ذیحسابی و کژال پرویزی کارشناس حقوقی و نماینده کمیته بانوان شهرداری به ارئه پیشنهادات و نظرات خود پرداختند و در پایان مراسم از بانوان شاغل در شهرداری با لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0