پنج‌شنبه, 7 مرداد 1400
  • ساعت : ۱۱:۷:۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 65
  • کد خبر : ۳۳۷۴
پیام شهردار دكتر عباس سنتی به مناسبت روز كارگر و هفته معلم

به گزارش روابط عمومی شهرداری قروه دکتر عباس سنتی طی پیامی روز کارگر و هفته معلم  را تبریک گفت.

  متن پیام بدین شرح است

بدون تردید همه پیشرفت های حاصل در مسیر زندگی نشات گرفته  از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه ورزی است و هر جا سخن از پیشرفت است ، نام معلم و کارگر بر تارک موفقیت های آن می درخشد .

در هر جامعه ای که از فرصت اندیشه  معلمان و بازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده شود توسعه و پیشرفت رونقی دو چندان خواهد یافت . چرا که تعلیم و تعلم از ستون مقدسی است که خداوند متعال این موهبت را به پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی کرد تا مسیر هدایت را به بشر بیاموزند و کارگران نیز با اندیشه خلاق و تلاش بی وقفه زمینه ساز پیشرفت کشور و رهروان راستین مسیر هدایت هستند .

اینجانب با درس آموزی از مکتب معلمین گرانقدر و همکاری در کنار کارگران توانمند افتخار نموده وهفته معلم و روزکارگر را به همه معلمان فهیم و اندیشمند و همه کارگران شهرستان قروه که با خلاقیت و تلاش خود زمینه ساز شکوفایی و اعتلای همه جانبه شهر قروه و در نهایت منطقه و کشور می شوند تبریک می گویم ، 

امیدوارم در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نام گرفته است با بهرمندی صحیح از اندیشه معلمان و هنر بازوی کارگران شاهد شکوفایی روز افزون شهرمان در همه زمینه ها باشیم . در این راستا سلامتی ، موفقیت و پیشرفت را برای این عزیزان در سایه مهر الهی مسالت دارم .

              عباس سنتی ،  خدمتگزار مردم

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0